הגישה

שיטת הטיפול

האינטגרציה בין ה-CBT (טיפול קוגנטיבי התנהגותי) כלי האימון והפסיכולוגיה החיובית
כלים לעוצמה וחוסן עצמי. ליווי אישי.

לכל אלו המעוניינים בשינוי, שינוי הרגלים, שינוי דפוסים, לכל אלו המחפשים את האושר, את הטוב יותר, לכל מי שמחפש את הדרך הקצרה, הממוקדת והיעילה להשגת כל אלה.
אני דנה אלברג, ואני מזמינה אתכם להכיר את הגישה הטיפולית הייחודית שלי. גישה המשלבת בין טיפול ה-CBT עם עולם הפסיכולוגיה החיובית תוך בנייה ויישום כלים לאימון ותרגול עצמי.

בתהליך הטיפול שאני מציעה אני מלווה אנשים והורים בהדרכה הורית בדרכים חיוביות, מלמדת כלים יישומיים אשר יובילו אותם למציאת הדרך אל חיים טובים יותר ופרודוקטיביים ליצירת שינוי משמעותי, כזה שיישאר להם ולאורך זמן.

אני מאמינה שצריך להקליל את החיים ולתת להם להיות. ההתמודדות עם אתגרים ועם החיים תגיע מתוך חוסן אישי פנימי | Resilience – ועל בסיס זה מתבססת התפיסה הטיפולית שלי.

כלי הטיפול והאימון שלי משלבים בין טכניקת האימון הקוגניטיבי ההתנהגותי וכלים מעולם ה-CBT תכנית הפעולה שנבנה יחד תתחשב בחזקותיו וחולשותיו של המטופל, תעבוד על שינוי תפיסת המציאות ותכלול למידה ותרגול של דפוסי התנהגות חדשים.

הפסיכולוגיה החיובית מאתרת אצל כל אחד את נקודת העוצמה הקיימת בו ומתוכה נוצרת הנעה טבעית ליצירת חוסן כנכס אישי.

שיטת הטיפול שלי מתאימה לכל מי שמעוניין בשינוי בתחומים מגוונים כמו: דימויי גוף, אורח חיים בריא, ספורט כדרך חיים וכדרך טיפול, משברי חיים, שבירת הרגלים, זוגיות, קריירה, הורות ועוד.