האושפיזין אנרגיה וביואורגונומי

איציק קרמר

 אושפיזין אנרגיה וביואורגונומי

במהלך חג הסוכות אנו מזמינים לסוכה אושפיזין. אושפיזין אלו אורחים.

נוסח ההזמנה בלילה הראשון כשנכנסים לסוכה קודם שנשב לאכול הוא:

" אזמין לסעודתי אושפיזין עילאין אברהם יצחק יעקב משה אהרון יוסף ודוד".

בכל יום מימי חול המועד אנחנו מזמינים את האושפיזין המתאים לפי הסדר המופיע ברשימה למעלה.

ביום השלישי אומרים "במטי מינך יעקב אושפיזי עילאי דיתבי עימי ועמך כל אושפיזי עילאי אברהם יצחק משה אהרון יוסף ודוד".

אנחנו מזמינים את יעקב שהוא האושפיזין שלנו באותו יום וכל השאר נלווים אליו. שמו של האושפיזין מופיע בתחילה ואילו השאר נלווים אליו. ההזמנה היא בעצם לישות הרוחנית של יעקב.

אנרגיה

האנרגיה של האדם היא אנרגית החיים. זרימת האנרגיה בגוף האדם היא רציפה. עודף או חוסר אנרגיה מוציא משווי משקל את האדם וגורם לתופעות שונות.

בחוסר אנרגיה אנחנו מרגישים מצב רוח לא טובים, כאבים  באיברים או מערכות שונות בגוף, איברים או מערכות לא מתפקדות כראוי. חסימות אנרגיות גורמות לליקויים בתפקודי מערכות בגוף או איברים ברמות שונות.

עודף אנרגיה יכול לגרום לפעלתנות יתר, מחשבות שליליות ואף לחסימות באיברים או מערכות ברמות שונות.

המצב הרצוי אצל האדם הוא איזון אנרגטי.  האנרגיה זורמת בגוף בצורה תקינה. מגיעה לכל האברים והמערכות באופן רציף ומלא.

אנרגיה וביואורגונומי

בבדיקה ביואורגונומית של אדם חי  אנו מזמנים את האנרגיה של הישות המטופלת. בודקים את הזרימה התקינה שלה בכל מערכות הגוף . את  החסימות  אם יש אנו משחררים על ידי טיפול ביואורגונומי. האנרגיה חוזרת לזרום באופן תקין באיברים ובמערכות הגוף.

נזמן  אנרגיה של אדם  ונגלה שאין לו שדות כלל . משמעות הדבר שהוא מת אנרגטית. אדם שאינו בין החיים גם אין שדות כלל.

תופעה מעניינת קיימת בחג הסוכות בהזמנת האושפיזין . אנו מזמנים את האנרגיה של אושפיזין  אותו היום להתארח אצלנו בסוכה. מצפים אנו שלא נחוש שדות לאדם מת.

בבדיקת השדות של אושפיזין זה יש לו שדות אנרגטיות חזקות. הישות האנרגטית  נמצאת אתנו ומלווה אותנו. היא משרה עלינו את האנרגיה שלה. התחברות לאנרגיה שלה תרומם אותם בחג. היא תביא אותנו לגבהים עצומים.

בבדיקת השדות אנרגטיות למלווים את האושפיזין של אותו יום  לא נמצא שדות כלל. הם בעצם מלווים את האושפיזין בדרך כלשהיא אך אנו לא נוכל לחוש אותם .

תופעה זו קיימת בעיקר בחג הסוכות. זה יחודם המדהים  של האושפיזין שאנו מזמינים מידי יום בחול המועד של סוכות. התחברות אליהם  ודרכם תשפיע  רבות עלינו.

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

הכנסו לקרוא עוד מהבלוג שלי

קוד השופר והקוד הביואורגונומי

החיים שלנו בנויים על קודים כמעט בכל נושא. הולכים לעבודה. התארגנות בבוקר. מתלבשים בהתאם. מכינים אוכל למשך היום. נוסעים למקום העבודה. בשעות העבודה עובדים כנדרש.

Read More »

תשובה גאולה וערבול

בטיפול הביואורגונומי פעולת הערבול היא פעולה משמעותית ביותר. על  פעולה זו מושתת עקרונות הטיפול הביואורגונומי. הערבול בטיפול הביואורגונומי משמעותו שאנו חוזרים בציר הזמן של המטופל

Read More »
משה רבנו כמנהיג | איציק קרמר טיפול ביוארגונומי

משה רבנו כמנהיג

משה רבנו כמנהיג-עוצמה של מנהיג – ישראל לפני הכל גדולת מנהיג נבחנת במידת יושרו ובשקיפות שהוא מייצג כלפי מונהגיו. גם בדברים שאינם נעימים הוא משקף

Read More »

טיפול שיניים ביואורגונומי

טיפול שיניים- ביואורגונומי לפני תקופה ארוכה פנה אלי אדם וציין בפני שהשיניים שלו נוטות לצהובות והוא מעוניין לבצע הלבנה. שאלתו הייתה האם יש טיפול שיניים

Read More »

משמעות העפעוף

מטפל בביו -אנרגיה הוא מעפעף. אבחון וטיפול ביואורגונומי מתבצעים על האנרגיה של המטופל. תוצאות האבחון והטיפול באים לידי ביטוי בתנועת העפעפיים. כאשר מטפל בודק את

Read More »
איציק קרמר

צור קשר

דילוג לתוכן