משמעות העפעוף

מטפל בביו -אנרגיה הוא מעפעף.
אבחון וטיפול ביואורגונומי מתבצעים על האנרגיה של המטופל. תוצאות האבחון והטיפול באים לידי ביטוי בתנועת העפעפיים.

כאשר מטפל בודק את השדות האנרגטיות של המטופל ו/או בשאלות של כן ולא, הוא מתכוון לקבל תשובות באמצעות העפעפיים.
באבחון והטיפול שלי אני פונה ישירות כלפי ה' ומבקש שהתגובה והתשובה תהיה באמצעות עפעוף העפעפיים. אני מתכנת בקשה זו פעם אחת  מראש ובכל הטיפולים בהמשך בקשה זו נכנסת באופן קבוע ללא צורך לחזור עליה שוב.

שרירי העפעפיים הם שרירים עדינים מאוד והמטפל מייצב את העפעפיים במיקום מסוים כך שכל תגובה כלפיהם תאפשר את הנעתם. קבלת תשובה עפעפיים נעות בקצב מהיר/קצב איטי ולחלופין כלל לא. לאחר תקופה וניסיון, ייצוב  מיקום העפעפיים נעשה באופן אוטומטי וממילא העפעוף מתקבל  בפשטות ובקלות רבה.

מהירות העפעוף קובעת את התשובה שקבלנו. לדוגמא:
זימנו אלינו את הקיבה בצורתה האנרגטית של המטופל. אנו מבקשים לבדוק אם ישנה חסימה /חוסר שדות/מחלה בקיבה, או לחילופין, לשמחתנו, הכל תקין.
אנו מעבירים את היד על הקיבה וככל שהעפעוף מהיר יותר, ישנם יותר  שדות. משמעות הדבר כי הקיבה תקינה. ולהיפך, כאשר העפעוף איטי או שאין עפעוף המשמעות שישנה בעיה בקיבה  ויש צורך לטפל בה ולהשיב את שדות האנרגיה החסרות.

בדיקת שדות אפשרית גם לעסקים , לקשרים בין אנשים, לזוגיות ,לח-ן הבנק , לעצמים, בתים וכו' כך שאם מתקבל עפעוף איטי או חוסר עפעוף , דבר שאינו  תקין,  יש צורת בטיפול להשבת האנרגיה לדבר שנבדק.

טכניקת העפעוף היא פעולה טכנית הניתנת ללימוד וליישום בזמן קצר. כל הנדרש הוא סבלנות והתמדה.

חיבור למקורות:

הפסוק "ה’ בהיכל קודשו, ה’ בשמים כיסאו, עיניו יחזו, עפעפיו יבחנו בני אדם" (תהילים י"א, ד') מלמד אותנו  על דרך המשל שהעפעוף הוא דרך של ה' לאבחן בני אדם. (לה' אין גוף והפסוק נותן לנו ביטוי של האנשה ליכולות  של ה' בכדי שנבין זאת). ה' יושב בהיכל קודשו , בשמים , עיניו רואות ועפעפיו בוחנות. אלו כלים שאנחנו , המטפלים בביו-אנרגיה משתמשים ומיישמים.

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

הכנסו לקרוא עוד מהבלוג שלי

איציק קרמר

האושפיזין אנרגיה וביואורגונומי

 אושפיזין אנרגיה וביואורגונומי במהלך חג הסוכות אנו מזמינים לסוכה אושפיזין. אושפיזין אלו אורחים. נוסח ההזמנה בלילה הראשון כשנכנסים לסוכה קודם שנשב לאכול הוא: " אזמין

Read More »

קוד השופר והקוד הביואורגונומי

החיים שלנו בנויים על קודים כמעט בכל נושא. הולכים לעבודה. התארגנות בבוקר. מתלבשים בהתאם. מכינים אוכל למשך היום. נוסעים למקום העבודה. בשעות העבודה עובדים כנדרש.

Read More »

תשובה גאולה וערבול

בטיפול הביואורגונומי פעולת הערבול היא פעולה משמעותית ביותר. על  פעולה זו מושתת עקרונות הטיפול הביואורגונומי. הערבול בטיפול הביואורגונומי משמעותו שאנו חוזרים בציר הזמן של המטופל

Read More »
משה רבנו כמנהיג | איציק קרמר טיפול ביוארגונומי

משה רבנו כמנהיג

משה רבנו כמנהיג-עוצמה של מנהיג – ישראל לפני הכל גדולת מנהיג נבחנת במידת יושרו ובשקיפות שהוא מייצג כלפי מונהגיו. גם בדברים שאינם נעימים הוא משקף

Read More »

טיפול שיניים ביואורגונומי

טיפול שיניים- ביואורגונומי לפני תקופה ארוכה פנה אלי אדם וציין בפני שהשיניים שלו נוטות לצהובות והוא מעוניין לבצע הלבנה. שאלתו הייתה האם יש טיפול שיניים

Read More »
איציק קרמר

צור קשר

דילוג לתוכן