תשובה גאולה וערבול

בטיפול הביואורגונומי פעולת הערבול היא פעולה משמעותית ביותר. על  פעולה זו מושתת עקרונות הטיפול הביואורגונומי.

הערבול בטיפול הביואורגונומי משמעותו שאנו חוזרים בציר הזמן של המטופל רגע לפני קרות אירוע מסוים שכבר קרה, כמו פציעה, טראומה ועוד. אנו מחברים באותה נקודת זמן את אנרגית המטופל עם אנרגית המשלים האנרגטי שלו ומערבלים אותם ביחד. זו פעולה של ריסטרט אנרגטי. הערבול מתחיל מלפני קרות האירוע, דרך האירוע ועד היום.

כתוצאה מערבול זה אנו מתקנים את המצב האנרגטי הפגום ומחזירים אותו לקדמותו. האנרגיה הטובה מתחילה שוב לזרום בגוף המטופל ללא חסימות ומשם ממשיכה להעלות את האנרגיה של המטופל לרמות גבוהות יותר.

בתפילת שמונה עשרה בתפילות השנה ישנה סמיכות בין ברכת התשובה וברכת הגאולה. ישנה משמעות לסמיכות זו.

עומדים אנו עכשיו בערב ראש השנה ועושים תשובה. אנו מבקשים סליחה ומחילה על המעשים שנכשלנו בהם במהלך כל השנה.

פעולת התשובה היא חזרה למצב הקודם של האדם טרם החטא. האדם מבקש סליחה על מעשיו שנכשל בהם .התשובה משיבה לאדם את הטהרה והקדושה שהייתה לו בעבר טרם החטא. כשהאדם התנקה ממעשיו הרעים ישנה התחדשות טהורה חדשה המובילה אותו למקומות גבוהים יותר.

גם הגאולה היא השבת המצב לקדמותו. גאולת בית-הבית חוזר לבעליו הראשונים. עבד שנגאל- הוא יוצא מהשעבוד והופך לעצמאי. גאולת ישראל-עם ישראל חוזר למצבו  הגבוה בעבר. השבת עם ישראל למעמדו מול הקב"ה עצמו והעולם. גאולת ארץ ישראל-הארץ חוזרת לתת את פירותיה המשובחים ותיתן שפע.

על התשובה ועל הגאולה אנו מבקשים "השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם".

כשחוזרים למצב הקודם כוונת הדברים שבתחילה חוזרים למדרגה הקודמת. לא נעצרים במדרגה זו אלא מיד ממשיכים ומגיעים למדרגה גבוהה יותר.

פעולת הערבול בטיפול האנרגטי מביאה אותנו לרמות של תשובה וגאולה אנרגטית המאפשרים לנו לחזור למצב הקודם טרם קרות הפגיעה ומשם להגיע בצורה אנרגטית מתוקנת לרמות אנרגטיות גבוהות יותר.

 

 

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

הכנסו לקרוא עוד מהבלוג שלי

איציק קרמר

האושפיזין אנרגיה וביואורגונומי

 אושפיזין אנרגיה וביואורגונומי במהלך חג הסוכות אנו מזמינים לסוכה אושפיזין. אושפיזין אלו אורחים. נוסח ההזמנה בלילה הראשון כשנכנסים לסוכה קודם שנשב לאכול הוא: " אזמין

Read More »

קוד השופר והקוד הביואורגונומי

החיים שלנו בנויים על קודים כמעט בכל נושא. הולכים לעבודה. התארגנות בבוקר. מתלבשים בהתאם. מכינים אוכל למשך היום. נוסעים למקום העבודה. בשעות העבודה עובדים כנדרש.

Read More »
משה רבנו כמנהיג | איציק קרמר טיפול ביוארגונומי

משה רבנו כמנהיג

משה רבנו כמנהיג-עוצמה של מנהיג – ישראל לפני הכל גדולת מנהיג נבחנת במידת יושרו ובשקיפות שהוא מייצג כלפי מונהגיו. גם בדברים שאינם נעימים הוא משקף

Read More »

טיפול שיניים ביואורגונומי

טיפול שיניים- ביואורגונומי לפני תקופה ארוכה פנה אלי אדם וציין בפני שהשיניים שלו נוטות לצהובות והוא מעוניין לבצע הלבנה. שאלתו הייתה האם יש טיפול שיניים

Read More »

משמעות העפעוף

מטפל בביו -אנרגיה הוא מעפעף. אבחון וטיפול ביואורגונומי מתבצעים על האנרגיה של המטופל. תוצאות האבחון והטיפול באים לידי ביטוי בתנועת העפעפיים. כאשר מטפל בודק את

Read More »
איציק קרמר

צור קשר

דילוג לתוכן