הרמת עפעפיים ללא ניתוח

על הצורך בטיפולי אסתטיקה מיותר לדבר.
כולנו רוצות להיראות טוב יותר, ובעזרת טיפולים שונים המטרה הזו בהחלט ניתנת להשגה.
עם זאת, לא פעם טיפולי האסתטיקה השונים מלווים בפרוצדורות רפואיות שאנחנו מעדיפות להימנע מהן. אנחנו כאן כדי להציג לכם דרך חדשנית להרמת עפעפיים בלי ניתוח.

הרמת עפעפיים

העפעפיים, החלק שנמצא מעל העיניים, הינו בעל חשיבות רבה למראה שלנו. עם זאת, העפעפיים סובלות פעמים רבות מקמטים או מצניחה, וכדי לשפר את המראה שלנו כדאי ‘להרים אותן’. הרמת עפעפיים היא למעשה תיאור למצב שבו מותחים את העפעפיים מחדש, וכך מעניקים להם מראה צעיר ורענן.

איך מתבצעת הרמת העפעפיים?

כדי לא לבצע ניתוחים פולשניים שיכולים לגרום לנזקים שונים, ניתן לבצע הרמת עפעפיים בטיפול שנקרא טיפול פיברובלסט. בטיפול הזה מוזרקת פלזמה לעפעפיים וכך הם זוכות למראה חדשני וצעיר. ההזרקה של הפלזמה גורמת להתרעננות של העור וכך מהר מאוד המראה של העפעפיים משתפר.

זמן ההחזקה של הטיפול

בטיפולי אסתטיקה רבים, המטופלות מוטרדות מהשאלה כמה זמן הטיפול יחזיק, או במילים אחרות, כל כמה זמן יש צורך לבצע את הטיפול הזה כדי לשמור על מראה יפה. בטיפול פיברובלסט ניתן להנות מהתוצאות של הטיפול למשך זמן של שנתיים, זמן בהחלט מכובד עבור טיפול כזה.

האם יש תופעות לוואי לטיפול?

ביחס לטיפולים פולשניים, כמובן שתופעות הלוואי של הטיפול הזה קטנות בהרבה. עם זאת, לעיתים עלולה להתרחש נפיחות באזור שבו בוצעה ההזרקה, כאשר הזמן של הנפיחות לא אמור להיות יותר מכמה ימים ספורים. חשוב לציין שיש להימנע מחשיפה לשמש בשבועות שלאחר הטיפול כדי למנוע מצב שבו קרינת השמש פוגעת בתוצאות שאותן ניסיתן לקבל בטיפול.

בחירת מטפלת

על אף שהטיפול שעליו קראתן כאן אינו טיפול רפואי, יש בו מימד רפואי מסוים ועל כן חשוב לבחור בבעלת מקצוע מומחית לביצוע של הטיפול. לעיתים ישנה נטייה לחפש דווקא את הטיפול הזול ביותר אולם כאשר מדובר בבריאות שלכן, ההמלצה שלנו היא לחפש את המטפלת המקצועית ביותר. על הבריאות שלכן ממש לא כדאי לחסוך.

לא לשכוח, הכל אישי

לפני שנסיים, חשוב לזכור שבטיפולים מהסוג הזה הרבה מאוד תלוי במטופלת עצמה. הגוף של כל אחת מאיתנו מגיב שונה לטיפולים שונים, וגם כאשר מדובר על הרמת עפעפיים, התגובות יכולות להיות שונות. אל תנסו לקבל וודאות של מאה אחוז הצלחה, אלא הקפידו לבחור באשת מקצוע טובה ומלאו אחר ההוראות כדי לשפר את הסיכוי שלכן לקבלת תוצאה טובה ומהירה.

לסיכום

הרמת עפעפיים באמצעות טיפול פיברובלסט היא דרך נהדרת לקבל שיפור למראה הפנים, בלי לבצע טיפולים פולשניים. חשוב לבצע את הטיפול רק אצל מטפלת מסומכת כדי למנוע מצב של נזק בלתי הפיך לעור באזור רגיש. הקפידו על ההוראות לאחר הטיפול כדי להיות בטוחים שתקבלו את התוצאה הרצויה מבחינתכן.

אשמח להכיר, עידית מורנו.
בוניטה- המרכז לקוסמטיקה רמת גן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן