ניקה לאור | פתיחת מזל

ניקה לאור

שיש | אבן | טראצו

חייג אליי

ווטסאפ

פייסבוק

פתיחת מזל לזוגיות ולפרנסה

טיהור בתים

ניקוי אנרגטי

אם אתם משתמשים בכוח הקסם של הכרת התודה כדי לשפר מערכת יחסים שיש לכם כעת ,תראו לנגד עינכם איך היא מתחילה להשתנות באורח פלא.
 יש צורך באדם אחד בלבד כדי לשנות מערכת יחסים באורח פלא באמצעות הכרת תודה, אבל האדם שמשתמש בהכרת התודה הוא זה שמקבל את הגמול כל חייו.

hamsa-web

במהלך שנים רבות עזרתי להרבה אנשים שרצו למצוא זוגיות.
ידוע שחסימות אנרגטיות ומחשבות שליליות ובנוסף עין הרע, גורמים ללא מעט בעיות.
גם בתפילה אנחנו מזכירים במהלך יום יום: הרחיקני מיצר הרע, מפגע רע, מעין הרע ומלשון הרע. לא מעט פעמים כשטיפלתי באנשים עם מגוון רחב של בעיות הצלחתי לזהות חסימות רוחניות שקשורות גם לגלגולים קודמים.בעזרת פתיחה אנרגטית והשפעה על הבעיה הספיציפית הצלחתי לטהר את הנפש של המטופל ולגרום לו להתחדש באנרגיה חדשה מהקוסמוס.

"כל מה שהיה תקוע"...נפתר. ללא ספק פתיחת מזל! הייתי סקפטית בהתחלה...אבל זה פשוט עובד!

זה הסיפור של קריסטין , שחקנית שחיה בגרמניה. היא פנתה אליי, כי הרגישה ששום דבר לא מצליח לה. הכל כושל. הרגשה של חוסר אנרגיה, כשלא ברור מה ולה. "ניקה עשתה לי ניקוי אנרגטי" - תוך שעה הרגשתי שינוי. תוך יום קיבלתי הצעת עבודה, והכל כאילו נפתר מעצמו" חבל שלא פניתי אליה קודם!"

hamsa-web

זה הסיפור של אפרת "ביקשתי מניקה עזרה למצוא את העבודה שמתאימה לי. בעזרת השיטה הייחודית שלה, תוך פחות מחודש מצאתי את העבודה שכל כך רציתי. מקום מעולה, שעות נוחות, קרוב לבית. כל מה שכיוונתי אליו הצליח. השיטה של ניקה היא ייחודית ועוזרת לנו לקבל את כל מה שרוצים שיקרה. ניקה את קוסמת!

hamsa-web

זה הסיפור של עידו, מפיק מוזיקלי שחי בברלין "הרגשתי תקוע וכלום לא זז.....ניקה עשתה לי כמה דברים שאני לא מבין..וטקס פתיחת מזל. לא ידוע איך, מאז, חתמתי על חוזי עבודה עבדי עם מפורסמים מגרמניה, שירים למשחקי וידאו - כל החלומות שלי התגשמו!

hamsa-web

זה הסיפור של אלינור מבאר יעקב. "הגעתי לניקה מבולבלת. החלפתי עבודות, לא יציבה ולא יודעת מה בדיוק אני רוצה. הגעתי שבורה, מרוסקת אחרי שפוטרתי. ניקה עזרה לי לדעת מה אני רוצה בדיוק ולהאמין בזה. כל מה שביקשתי: עבודה גמישה, לנהל, להתחיל פרוייקט מאפס, תפקיד משמעותי....תוך שבועיים מצאתי את המקום שלי. בדיוק מה שרציתי ומתאים לי. יש לזה השפעה על חיי המשפחה שלי ועל שמחת החיים. תודה!

hamsa-web

במשך השנים עזרתי לכל כך הרבה אנשים, בכל כך הרבה תחומים: פתיחת מזל, ניקוי אנרגטי, טיהור בתים. יש פה רק חלק מהעדויות של לקוחות שעזרתי להם למצוא ייעוד, להתפקס, לדעת מה נכון להם. בעיקר להתכוון. לחלום ולהצליח.

צרו קשר

חייג אליי

ווטסאפ

פייסבוק

דילוג לתוכן