“תעשה לי עם המקל שלך” היא מבקשת.  מודה שבפעם הראשונה זה נשמע לי גס 🙂
אבל הבנתי שבין אם זה מקל, שרביט קסמים, לב או כדור….העיקר שאזיז לה את העיניים.

הבאז שיש לאחרונה על תרפיה בתנועות עיניים (EMID) תופס תאוצה והפך להיות הכלי העיקרי לטיפול בכל הקשור לטראומות, חרדות, פחדים, פוביות ובכלל, תחושות רבות של תסכול או אי נחת באופן כללי.

יש לא מעט שיטות טיפול בחרדות או מצוקות ואני מוצא שהשימוש ב EMID מקצר הליכים למאומן שלי וכמובן עבורי.
בעבר, כדי לייצר שינוי עמוק, ברמת הלא מודע, הייתי נדרש ל X מפגשים.  עכשיו, תוך שימוש בכלי ה-EMID, מספר המפגשים התקצר לפחות ב 50%.

השינוי העמוק שנוצר נשמר לטווח ארוך ומשיג תוצאות מרחיקות לכת כדי לאפשר למתאמנים/מטופלים לחוות את החיים במלואם ללא היצמדות לחוויות והרגשות מהטראומה, חרדה, מצוקה וכו’..

כך שהאירוע ה”לא נעים” שהיה בעבר ואשר נותן את אותותיו בהווה, נותר כזיכרון בלבד ללא הרגשות או התחושות הלא נעימות שנלוו אליו.

מה מיוחד בשיטת טיפול EMID?

כבר אחרי מפגש בודד ב EMID ניתן להבחין בשינוי בתפיסה או בהתנהגות מפני שאנו שוברים, הלכה למעשה, את קוד האחסון של המידע, הלא נעים, במוח כדי לבנות אותו מחדש ללא הצורך באותם מנגנוני הישרדות הטבועים בנו.

הזזת העיניים, תוך הנחיה שלי, ימינה, שמאלה, למעלה, למטה, מפוררת את הזיכרון ובונה אותו מחדש. שבירת הקוד שנשמר במוח נחוצה מפני שהקוד מכיל: מסקנות, תחושות או החלטות שנתקבלו באירוע שקרה.

השיטה הזו חודרת שריון. 

אני, כמטפל רגשי, עוזר לך להיפתר מהקידוד הישן… אני לא מתערב בתהליך. מתוך הנחה שהמיינד/מוח יודע לעשות את העבודה בעצמו… אין צורך לעזור לו.

זה סוד הקסם.  זו מהות השינוי.
אני לא מזמין אתכם להמשיך לחיות עם הקושי או הכאב של זיכרון טראומטי.
אני מציע לכם ריפוי מלא ואפשרות ליצירת שינויים מרחיקי לכת בהמשך חייכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן